قیمت کمربند طبی

قیمت کمربند طبی

کاربرد کمربند طبی TLSO
۲,۴۹۰,۰۰۰ تومان

کمربند طبی TLSO اورتینو

کمربند طبی LSO اورتینو
۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان

کمربند طبی TLSO اورتینو

کمربند طبی اورتینو LO
۹۷۰,۰۰۰ تومان

کمربند طبی LO اورتینو

قیمت کمربند طبی پیشرفته ستون فقرات

قیمت کمربند طبی برای شکستگی مهره کمر

قیمت کمربند طبی ستون فقرات را بیشتر طبق کیفیت مواد اولیه ای که در آن به کار رفته، فناوری استفاده شده، برند سازنده و همینطور موضوع خارجی و داخلی بودن تعیین می‌کند، از جهتی انواع کمربند طبی وجود داشته که به گونه عمده در دسترس مشتری قرار می گیرد، به این شکل محصول با نرخ های کمتری به فروش رسانده می شود، در کل شاهد تنوع در این زمینه می باشیم.

کمربند طبی Tlso و Lso

 کمربند طبی پیشرفته ستون فقرات

انواع کمربندهای طبی برای سلامتی ستون فقرات
انواع کمربندهای طبی برای سلامتی ستون فقرات کسانی که کمرشان آسیب دیده و یا می خواهند به نوعی این ناحیه مهم از بدن را تقویت کنند، باید از کمربندهای طبی کار بگیرند که به طبی معروف هستند، از طرفی انواع متفاوتی از کمربندهای طبی وجود دارد که برای سلامتی ستون فقرات بسیار با اهمیت اند، ما چند نمونه را به گونه مختصر برای تان‌ در زیر معرفی می کنیم:

تروکانتریک که یک نمونه معمولی است و بیشتر جهت تسکین دادن درد مفصل خاصره ای به کار می رود.
ساکروایلیاک که جهت ثابت نگه داشتن بخش پایین کمر یکی از بهترین ها بوده و بسیار هم مقاوم است.
کرست، بیشتر به صورت نرم و یا خشک تولید می گردد که پخش های کمر و پهلو را به خوبی می گیرد.
لیفتینگ بلک‌ بخش پایین کمر را پوشش داده و مناسب برای خستگی عضلات دور ستون فقرات است.
مالد جکت هم برای ستون فقرات تا باسن مناسب بوده و کاملاً کمر را ثابت نگه می دارد.
هر کدام از این محصولات را شرکت های متعددی در حال حاضر می سازند که از مواد و متریال مختلف کار می گیرند، برای همین در هنگام تهیه می بایست به برند آن دقت کرده تا آن نمونه ای را بخرید که به خوبی عمل کند و بتواند نقصی را که پیش آمده در کوتاه ترین‌ زمان برطرف نماید.

 کمربند طبی پیشرفته

کمربند طبی پیشرفته ستون فقرات
افرادی که کارشان ارائه کالای طبی می باشد و یا هم تجارت عمده را در پیش گرفته اند، می توانند کمربند طبی پیشرفته ستون فقرات را خیلی راحت از مرکز فروش معتبر به دست آورند، به این شکل دغدغه هایی همچون عدم کیفیت را نخواهند داشت، ضمن این که با بهای مناسب تری‌ محصول به دست‌ شان می رسد.

درمان کمردرد

قیمت کمربند طبی پیشرفته ستون فقرات: فروش کمربند طبی پیشرفته ستون فقرات امکان پذیر است، پس کمربندهای طبی را می توان از راه دور هم راحت تهیه کرد، طبعاً چنین کاری می تواند سهولت های فراوانی را پدید آورده باعث کاهش یافتن هزینه و اتلاف وقت گردد، قیمت کمربند طبی دیسک کمر متغیر می باشد. شما برای قیمت کمربند بعد از عمل دیسک کمر قادر هستید تا با مشاوران اورتینو تماس گرفته و سفارش را به ثبت رسانید.

 کمربند طبی یا کرست کمری 

کرست کمری یا کمربند طبی وسیله ای است که برای حمایت از کمر بیمار استفاده می شود. کرست از مواد نرم ساخته شده است. معمولاً با بندهایی که ممکن است در پشت، جلو یا پهلو بیمار محکم می شود. در اکثر موارد کمربند طبی ممکن است قطعات فلزی داشته باشند که باعث می‌شوند که قیمت بریس کمر به راحتی خم نشود. برخی از مدل ها دارای بندهایی هستند که می توان آنها را اضافه کرد تا از پشت و روی شانه های بیمار عبور کند.

به چه دلیل ممکن است به کمربند طبی احتیاج داشته باشیم؟
کمربند طبی با کم کردن حرکات ستون مهره ها کار می کند. در کمردرد، آرتریت یا بیماری دیسک کمری، از کمربند طبی یا کرست کمری استفاده می شود. کمربند طبی همچنین می تواند برای مدت کوتاهی برای درمان درد ناشی از پیچ خوردگی یا کشیدگی استفاده شود. همچنین ممکن است از کمربند طبی برای تثبیت ستون فقرات بعد از شکستگی یا جراحی استفاده شود.

چگونه از کمربند طبی استفاده کنم؟
با پزشک خود در مورد استفاده از کمربند طبی مشورت کنید. بسیار مهم است که کمربند طبی شما اندازه مناسبی برای شما داشته باشد و به درستی انتخاب شده باشد. کمربند طبی باید کل کمر را که نیاز به پشتیبانی دارد، پوشش دهد یعنی باید قدرت کافی و طول مناسبی داشته باشد. ممکن است لازم باشد بیمار کمربند طبی خود را در زمان فعالیت های خاص یا تمام مدت بپوشد. به عنوان مثال، ممکن است گاهی پزشک در فعالیت خاصی آنرا توصیه کند. کمربند طبی باید به طور صحیح پوشیده شود زیرا اگر به درستی جا نیفتد یا از جای خود خارج شود، می تواند صدمه بیشتری ایجاد کند. اغلب پزشک توصیه می کنند که برای محافظت از پوست، بیمار یک تی شرت زیر کرست بپوشند.

14 دلیل کمردرد

نگهداری از  کمربند طبی اورتینو

بیمار باید از کمربند طبی خود مراقبت کند. کمربند طبی را حتما بررسی کنید. اگر کمربند طبی وی آسیب دیده یا شکسته است، از آن استفاده نکند. در صورت شکستن تارها، بندها یا سگک ها ممکن است به کمربند جدیدی نیاز داشته باشید. طبق دستور پزشک همراه استفاده از کمربند طبی یا کرست کمری، با ورزش به تقویت کمر کمک کنید. ممکن است لازم باشد برای تقویت کمر خود یا انجام تمرینات با فیزیوتراپیست کار کنید. از پزشک خود بپرسید چقدر فعالیت بدنی برای شما بی خطر است.

قیمت کمربند طبی

قیمت کمربند طبی برای تنگی کانال نخاعی فتق دیسک ؛ موارد استفاده ، علائم ، اندازه :

۱- کمربند طبی با سیستم قرقره
این کمربندهای طبی از طریق قرقره های مکانیکی متناسب با دور کمر بیمار و نیرویی که می خواهیم به کمر وارد کند کار می کنند. در واقع کمر بیمار را ثابت نگه دارند. اینها از نظر راحتی و سهولت استفاده از نظر مشتریان در بالاترین رتبه قرار دارند.

۲- کمربند طبی پارچه ای که کمتر توصیه می‌شود:
پوشیدن کرست نرم کمری با پارچه های عادی در هوای گرم میتواند باعث عرق کردن کمر بیمار و ناراحت کننده باشد. به همین جهت از پارچه های مخصوص می سازند. پارچه های مشبک پزشکی موجب انتقال گرما و هوا می‌شوند.

ارتفاع کمربند طبی چقدر باید باشد ؟
پوشیدن کمربند طبی با ارتفاع مناسب می تواند به درمان کمر درد کمک کند. معمولاً کمربند های طبی به ارتفاع ۲۲ سانتی متر تا ۳۰ سانتی متر توصیه می‌شود.

۳- کمربند طبی سفت و سخت:
شامل یک لایه محکم از مواد (معمولاً پنبه) است که در اطراف تنه می پیچد و لایه دیگر از صفحات سفتی است که قسمت جلویی ، پشتی و گاهی کناره های کمربند طبی را می پوشاند. برخی از مدلها شامل میله های پلاستیکی سخت یا فلزی هستند که قسمت بیرونی بریس را می پوشانند.

۴- بریس نیمه سخت:
کمربند طبی که ترکیبی از عناصر قابل انعطاف و سفت است را می توان کمربند طبی نیمه سخت نامید. به عنوان مثال، یک کمربند طبی نیمه سخت انعطاف پذیر کمری ممکن است شامل روکش اضافی یا پلاستیک قالب دار برای حمایت و ثبات بیشتر باشد.

۵- کمربند نرم کمری:
کمربند طبی نرم کمری در درجه اول برای حمایت از عضلات کمر استفاده می شود. کمربند طبی کمری ممکن است برای افرادی که دارای آرتریت گسترده یا بی ثباتی خفیف کمری هستند ، نیز استفاده شود. در بسیاری از موارد، حمایت ستون فقرات باعث تسکین کمردرد می شود. کمربند طبی همچنین ممکن است به عنوان یک یادآوری برای جلوگیری از حرکت بیش از حد کمر عمل کند و ممکن است باعث خوب قرار گرفتن حالت بدن شود.

۶- مهاربندهای الاستیک یا کرست کار (بریس های الاستیک):
این سبک از کمربندهای طبی با محدود کردن حرکت پشت کار می کند. بر خلاف کمربندهای طبی سفت و سخت، آنها از مواد سبک ساخته شده اند و پوشیدن آنها هنگام کار مثلا برای بلند کردن اجسام سنگین مناسب است.

۷- بریس های فوق اکستنشن یا هایپراکستنشن:
این کرست های کمری پس از جراحی فیوژن ستون فقرات استفاده می شود. آنها اساساً برای جلوگیری از خم شدن بیش از حد کمر طراحی شده اند. این کرست ها به ستون فقرات کمک می کنند و حرکت ستون فقرات را به مقدار بیشتری محدود می کنند.

چه مواردی از کمربند یا کرست طبی استفاده می شود؟

۱- سندرم کمردرد

۲- بعد از عمل ستون فقرات

۳- اسپوندیلولیستزیس

۴- اسپوندیلولیز

۵- آرتروز یا فرسوده شدن و ساییده شدن ستون فقرات

۶- شکستگی های فشاری مهره ای 

۷- بیماری دژنراتیو دیسک و همچنین فتق دیسک کمر

۸- تنگی کانال نخاعی

۹- استفاده از کمربند طبی در قوس غیر طبیعی ستون فقرات

۱۰- کنترل کمر درد های عضلانی 

۱۱- بی حرکتی ستون فقرات در شکستگی یا پس از عمل جراحی ستون فقرات 

۱۲- تثبیت ستون فقرات پس از جراحی

۱۳- کشش و کشیدگی ماهیچه ها و لیگامان ها یا رگ به رگ شدن ستون فقرات 

کمربند های طبی باعث محدود کردن ​​دامنه حرکت و خم شدن و پیچاندن ستون فقرات به راست و چپ می‌شوند. برای اطلاع از قیمت کمربند برای دیسک کمر در سایت اورتینو با شماره های وارد شده تماس بگیرید و مشاوره رایگان بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه