کمربند قرقره ای

کمربند قرقره ای چیست (خرید و قیمت)

کمربند قرقره ای چیست ؟

کمردرد در هر شخصی به شکل های متفاوتی بروز پیدا می کند. به طور کل هیچ کمربندی با سایز واحد برای تمامی انواع کمردرد ها وجود ندارد.

کمربندهای پىشرفته قرقره اى بر اساس تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از انواع پدهای مکانیکی – پلیمری پیشرفته متناسب با آناتومی و شکل ایده‌آل ستون فقرات ساخته شده اند. همچنین سیستم پیشرفته سفت کن قرقره ای جزء به‌روزترین کمربند کمربندهای طبی جهان محسوب می گردد.

کمربند قرقره ای چیست (خرید و قیمت)

کمربند قرقره ای طبی

کمربندهای پیشرفته قرقره‌اى بر اساس تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از پارچه‌های نئوپرنی، انواع پدهای مکانیکی – پلیمری ساخته شده اند که متناسب با آناتومی و شکل ایده‌ال ستون فقرات، قابل تنظیم هستند. برای شناخت انواع کمربند طبی و کاربرد هر کدام از آنها را در مقاله مربوط مطالعه کنید.

این نوع کمربند ها باعث کاهش دردهای موضعی در ناحیه کمرمی شود و از سرخوردن مهره ها جلوگیری می کنند.

کمربندهاى پیشرفته قرقره‌اى

این نوع کمربند ها علاوه بر کاهش درد کمر، مزیت های دیگری نیز دارند که شامل موارد زیر می شود.

  • جلوگیری از سرخوردگی مهره‌ها
  • ثبات بخشیدن به ستون فقرات و کمر
  • کاهش دوره نقاهت بعد از عمل‌های جراحی کمر
  • طراحی مطابق با آناتومى بدن
  • قابل استفاده در مدت توان‌بخشی ستون فقرات
  • طول عمر بالا و کیفیت مرغوب
  • قیمت مناسب و مقرون به صرفه

کمربندهاى پیشرفته قرقره‌اى

نحوه بستن کمربند قرقره ای

بستن کمربند قرقره ای بسیار ساده است. ابتدا دستگیره های جانبی کمربند را جدا کنید و در ابتدای کمربند قرار دهید.

سپس کمربند را روی کمر قرار دهید و با فشار مطلوب روی کمر ببندید. بعد از بستن دستگیره های جانبی را جدا کنید  به طرف جلو بکشید و با فشار مطلوب ببینید. این محصول به دلیل داشتن سیستم قرقره ای، فشار مطلوبی را به کل کمر وارد می کند.  کمربند قرقره‌ای ویژگی‌های بسیار  زیادی دارند؛ ولی واقعیت این است که قابلیت سفارشی ساز بودن آنها در رأس لیست مزایای این کمربندهای طبی قرار دارد. کمربندهای قرقره‌ای بسیار باکیفیت تنوع سایزهای موجود
پیدا کردن کمربندطبی که سایز آن مناسب کمرتان باشد حائز اهمیت است. این کمربندهای قرقره‌ای طبی در ۴ سایز مختلف موجودند.

کمربند قرقره ای طبی سایز کوچک ۳۲- ۲۷ اینچ دور کمر

کمربند قرقره ای طبی سایز متوسط ۴۰-۳۳ اینچ دور کمر

کمربند قرقره ای طبی سایز بزرگ ۴۹-۴۱ اینچ سایز دور کمر

کمربند قرقره ای سایز ایکس لارج (خیلی بزرگ) ۵۶ – ۵۰ اینچ دور کمر

وجود این حجم از اندازه‌های متنوع کمربند قرقره ای بدین دلیل است که شما می‌توانید دقیقاً کمربند قرقره ای مناسب برای بدن خود را پیدا کرده و همین امر باعث شده که این کمربند قرقره ای طبی بسیار کاربرپسند باشند.

 

بیشتر بخوانید:  قوز بند طبی

 

نحوه بستن کمربند قرقره ای

خرید و قیمت کمربند های پیشرفته قرقره ای

این وسیله باید طبق نظر پزشک تجویز و استفاده شود. بیماری هایی همچون فتق دیسک کمر بی‌ثباتی استخوان‌های کمری انواع کمر درد بعضی از انواع شکستگی‌های پایدار مهره‌های کمری پوکی شدید استخوان و شکستگی‌های ناشی از پوکی استخوان حمایت از مهره‌ها و تسکین درد ضرب‌دیدگی مهره‌های کمری و…. با تجویز پزشک می توانند از این کمربند ها استفاده کنند.

قبل از خرید محصول به نحوه انتخاب سایز و جنس کمربند توجه کنید.

برای اینکه خرید مطمئنی داشته باشید بهتر است از یک فروشگاه معتبر خریداری کنید.

فروشگاه اورتینو یکی از معتبرترین فروشگاه ها برای خرید کمربند های طبی و قرقره ای است.  شما می توانید از طریق فروشگاه اورتینو اقدام به خرید کمربند قرقره ای کنید.

کمربند قرقره ای طبی

 

قیمت کمربند قرقره ای

قیمت کمربند های قرقره ای با توجه به نوع و جنس آن متفاوت است. اما شما در فروشگاه اورتینو  می توانید کمربند TLSO  و LSO را با قیمت مناسب خریداری کنید. کافی است به فروشگاه وب سایت اورتینو مراجعه کنید.

خرید کمربند طبی TLSO اورتینو

کمربند طبی TLSO از ساختار مفصلی ستون فقرات از مهره‌های انتهایی گردنی(C7) تا مهره‌های خاجی (S1) حمایت نموده و با تکیه بر طراحی منحصر بفرد پد پلیمری TLSO ، قابلیت تنظیم ارتفاع متناسب با هندسه بدن بیمار را داراست.

خرید کمربند طبی LO اورتینو

کمربند طبی LO از ساختار مفصلی ستون فقرات از مهره‌های خاجی (S1) تا مهره های کمری (L1) حمایت نموده و حمایت مناسبی از ستون فقرات در دردهای کمری فراهم می کند. وجود سیستم پیشرفته قرقره ای در این کمربند، باعث راحتی در استفاده و افزایش طول عمر و دوام محصول شده است.

خرید کمربند طبی LSO اورتینو

کمربند طبی LSO از ساختار مفصلی ستون فقرات از مهره‌های خاجی (S1) تا مهره های پشتی (T9) حمایت نموده و حمایت بالایی از ستون فقرات در دردهای حاد کمر تا حمایت بعد از عمل را فراهم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه