گزارش حضور اورتینو در نمایشگاه ایران هلث 1403

حضور اورتینو در نمایشگاه ایران هلث 1403

نمایشگاه ایران هلث به عنوان بزرگترین و مهمترین رویداد در حوزه تجهیزات و خدمات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، دارویی در منطقه که سالانه تعداد زیادی از شرکت های توانمند در آن حضور دارند، فرصتی مغتنم برای شرکت اورتینو تولید کننده  تجهیزات پیشرفته ارتوپدی بود. در این نمایشگاه  دستاوردها و محصولات آنها در معرض بیش از 25000 بازدیدکننده متخصص و دست اندرکاران این صنعت قرار می گیرد و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازار و جهت گیری این رشد، صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی آن را هدایت می کند.

ایران هلث اورتینو 1

ایران هلث 2024 فرصتی را برای متخصصان پزشکی، پژوهشگران و فعالان اقتصادی فراهم می‌آورد تا نوین‌ترین محصولات و خدمات خود را معرفی کنند.این رویداد سالانه در تهران برگزار می‌شود و میزبان هزاران بازدیدکننده از داخل و خارج از کشور است.

 

حضور اورتینو در 25 رویدات پزشکی کشور

شرکت اورتینو یک شرکت معتبر در زمینه [تجهیزات پیشرفته ارتوپدی] در زمینه کمربند های طبی پیشرفته، زانوبند طبی، ارتز های دست و پا است که در نمایشگاه ایران هلث ۱۴۰۳ حضور یافته است. غرفه اورتینو در سالن خلیج فارس قرار داشت و روزانه چند صد بازدید کننده از سراسر ایران و کشورهای خارجی داشت.

هدف از برگزاری ببیست و پنجمین نمایشگاه ایران هلث:

این رویداد برای فعالان حوزه سلامت فرصت مغتنمی است تا بتوانند با مدیران بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تعامل داشته باشند و ارتباط بیشتری برقرار کنند. از طرفی شرکت در جلسات تجاری و کنفرانس‌ها می‌تواند علاوه بر ارتقا سطح دانش پژوهشگران و تولیدکنندگان، فرصتی برای تعامل بیشتر و توسعه شرکت‌ها باشد. از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه می‌توان به ارائه توانمندی‌های حوزه سلامت ایران، ارائه جدیدترین فناوری‌های دنیا، توسعه توریسم درمانی، حمایت از نخبگان و برقراری ارتباط با مراکز درمانی و آموزشی اشاره کرد.

مزایای حضور اورتینو در نمایشگاه ایران هلث 1403 تجهیزات پزشکی

  • معرفی محصولات جدید و توانمندی‌های حوزه تجهیزات پیشرفته ارتوپدی در سطح گسترده و بین المللی
  • آشنایی با رقبا در حوزه ارتوپدی و شناخت محصولات و خدمات آنان
  • توسعه فعالیت‌های صنعتی شرکت‌ها
  • برقراری ارتباط با تامین کنندگان مواد اولیه
  • بررسی شرایط بازار و برنامه ریزی بر حسب آن
  • شناخت و تعامل با شرکت‌های همکار  در زمینه فروشگاه های تجهیزات پزشکی
  • بروزرسانی دانش فنی و آشنایی با جدیدترین دستاوردهای صنعت ارتوپدی
  • امکان تعامل و مشورت با متخصصان و صاحب نظران این حوزه
  • فرصتی جهت استعدادیابی و جذب دانش آموختگان مهندسی پزشکی جدید الورود به بازار کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید فروشگاه